Speciální akce

Voskování a leštění karoserie

Už se váš plechový miláček neleskne jako zamlada?

Zajeďte s ním do naší  automyčky. Vašemu vozu tu dopřejeme zkrášlující kúru a vy zatím můžete v klidu relaxovat v naší kavárně  u šálku výborné kávy či čaje.

Vašeho parťáka na čtyřech kolech čeká kompletní ošetření laku, a to špičkovým nano voskem. Nanesení nano vosku zacelí poškozené části laku a vytvoří na laku pevnou vrstvu, která bude po dlouhou dobu ochraňovat lak od vnějších vlivů a taktéž odpuzovat vodu a nečistoty.

V ceně:

  • kompletní ruční umytí a vysušení vozu
  • zbavení usazených nečistot, které způsobují nevratné poškození laku (náletová rez, chemikálie, asfalt, hmyz,  apod.)
  • nanesení nano vosku, který zacelí poškozené části laku a vytvoří na laku pevnou vrstvu
  • naleštění laku
  • káva nebo čaj v kavárně zdarma

Aplikace trvá cca 3 hodiny.

Cena nyní jen 1590,- s DPH

Zákaznická karta +20%

Požádejte obsluhu o vystavení zákaznické karty a již s sebou nemusíte vozit drobné do myčky. Na kartu si nabijete kredit, kartu vložíte  do automatu u mycího boxu, do stejného místa, kam se běžně vhazují peníze. Pomocí tlačítek plus a minus zvolíte, za kolik peněz chcete umývat a automat tuto částku z karty odečte.  Jakmile kredit vyčerpáte, můžete kartu u obsluhy znovu dobít. Nemusíte tak řešit, zda budete mít příště drobné do automatu. A to nejlepší nakonec. S každým dobitím získáte navíc 20% z dobíjené částky.  

Diamantový program   =

Káva illy  nebo čaj zdarma v naší kavárně

Kontakt +420 732 67 68 76  
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky